Sport & Hobby

Sport & Hobby

Een sport beoefenen is een dure hobby! Daarom is het des te meer aan te raden om in de rubriek Sport en Vrije Tijd eens een kijkje te nemen tijdens de dagelijkse veilingen. Wij veilen prachtige items en voor iedere sport zit er wel iets bij. Volg deze rubriek dagelijks om niets te missen.

Leatherman Carabiner twv.€14,95 (2)
Nieuw
Sluit vandaag om 20:02:00 Nog: 8 uur, 1 min en 41 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 2,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Deze karabijnhaak is een geweldige tool om uw sleutels te dragen, fles water aan de riem van je rugzak of je multitool... Lees meer

Openingsbod: € 2,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 1,95
Biedingen
Hunting Knife > Vissen- Survival > Vlijmscherp
Nieuw
Sluit vandaag om 20:09:00 Nog: 8 uur, 8 min en 41 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 2,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Biedt mee op dit vlijmscherpe mes. ideaal voor o.a. vissers. Totale lengte 16cm, gewicht 110gr Lees meer

Openingsbod: € 2,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 3,95
Biedingen
Darts Game Wat doe Jij? 3 pijlen+metalen dienblad
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:11:30 Nog: 8 uur, 11 min en 11 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 3,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Darts Game Wat doe Jij? 3 pijlen+metalen dienblad Lees meer

Openingsbod: € 3,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Leatherman Carabiner twv.€14,95 (1)
Nieuw
Sluit vandaag om 20:15:30 Nog: 8 uur, 15 min en 11 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 2,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Openingsbod: € 2,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 1,95
Biedingen
SAVFY Draadloze Bluetooth 3.0 Sport Hoofdtelefoon
Nieuw
Sluit vandaag om 20:20:30 Nog: 8 uur, 20 min en 11 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

SAVFY Draadloze Bluetooth 3.0 Universele Sport Hoofdtelefoon. Werk met mobiele Bluetooth-telefoons, MP3, MP4, tablets,... Lees meer

Huidig bod: € 1,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 2,-
Verzendkosten: NL € 2,75
Biedingen
0:05 K. Van Genec... € 1,-