Sport & Hobby

Sport & Hobby

Een sport beoefenen is een dure hobby! Daarom is het des te meer aan te raden om in de rubriek Sport en Vrije Tijd eens een kijkje te nemen tijdens de dagelijkse veilingen. Wij veilen prachtige items en voor iedere sport zit er wel iets bij. Volg deze rubriek dagelijks om niets te missen.

BNC-elektrode Probes Connector  PH-metersensor
Nieuw
Sluit vandaag om 20:00:30 Nog: 11 uur, 42 min en 14 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

BNC-elektrode Probes Connector Hydrocultuur voor Aquariumcontroller PH-metersensor. De elektrode is gemaakt van PH glas... Lees meer

Openingsbod: € 1,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Dartbord
Nieuw
Sluit vandaag om 20:02:30 Nog: 11 uur, 44 min en 14 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 4,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Dartbord recreatief Prachtig oefenbord Inclusief 6 pijltjes Lees meer

Huidig bod: € 4,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 5,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
7:39 S. Hiemstra € 4,-
Crossfit Resistance Band Groen - zwaar
Nieuw
Sluit vandaag om 20:12:00 Nog: 11 uur, 53 min en 44 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Deze crossfit resistance band helpt je bij het verbeteren van je spierkracht, mobiliteit en flexibiliteit, waardoor je... Lees meer

Openingsbod: € 1,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 3,95
Biedingen
Degelijk zakmes
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:24:00 Nog: 12 uur, 5 min en 44 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Mooi degelijk zakmes voorzien van houten handvaen Lees meer

Openingsbod: € 1,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 3,50
Biedingen
Nieuw
Sluit vandaag om 21:15:00 Nog: 12 uur, 56 min en 44 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Openingsbod: € 1,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 3,95
Biedingen