Grote Electronica Magazijn Opruiming

LET OP: Deze sale zal DAGELIJKS worden aangevuld met nieuwe aanbiedingen! In totaal komen er 30 pallets binnen met nieuwe artikelen die afkomstig zijn van een bekende winkelketen! Ziet u iets wat u graag wilt hebben? Twijfel dan niet te lang want OP=OP en WEG=PECH!

De kortingen die u standaard krijgt op de onderstaande producten zijn zeer hoog en alle artikelen zijn absolute buitenkansjes! Pak deze kans!

⚠ Vragen en opmerkingen over deze Sale lopen ALTIJD via JouwVeilingen BV (☏ 0172-749029).
⏱ Levertijd voor artikelen uit deze sale is 2-3 werkdagen.

B-GRADE
0 reviews
0 reviews
Deel: Favoriet:

Ex-Demo Model! Wordt geleverd zonder bekabeling (zelf makkelijk te bestellen). De Canon PowerShot G1 X Mark II heeft het design van een compactcamera Lees meer

EAN code: 5054230872277

Koop nu:
van:
korting:
€ 199,-
€ 379,95
-48%
Bekijk meer
Koop nu:
€ 199,-
van:
€ 379,95
korting:
48%

Verzendkosten: NL € 6,75

MARGE ARTIKEL
B-GRADE
0 reviews
0 reviews
Deel: Favoriet:

​Je kunt nog zo'n prachtige vloer in huis hebben liggen, er gaat toch echt niets boven een prachtig en heerlijk aanvoelend vloerkleed! Het geeft ieder Lees meer

EAN code: 8715342016450

Koop nu:
van:
korting:
€ 169,-
€ 249,99
-32%
Bekijk meer
Koop nu:
€ 169,-
van:
€ 249,99
korting:
32%

Verzendkosten: NL € 6,75

BTW ARTIKEL
B-GRADE
0 reviews
0 reviews
Deel: Favoriet:

​Prachtige kleuren, een ongekende snelheid en een heel scala aan opties: de Lexmark CX410dte tilt printen naar een compleet nieuw niveau. Afdrukken, k Lees meer

EAN code: 734646494748

Koop nu:
van:
korting:
€ 149,-
€ 856,95
-83%
Bekijk meer
Koop nu:
€ 149,-
van:
€ 856,95
korting:
83%

Verzendkosten: NL € 6,75

BTW ARTIKEL
0 reviews
Deel: Favoriet:

​Landelijk wonen is een ware trend, de Lucide Old Burdi hanglamp sluit hier naadloos op aan. Met steekwoorden als gemoedelijk, royaal, romantisch, nat Lees meer

EAN code: 5411212311856

Koop nu:
van:
korting:
€ 39,-
€ 99,99
-61%
Bekijk meer
Koop nu:
€ 39,-
van:
€ 99,99
korting:
61%

Verzendkosten: NL € 6,75

BTW ARTIKEL
B-GRADE
0 reviews
0 reviews
Deel: Favoriet:

Met deze Sony MDR-NC60 hoofdtelefoon geniet je ongestoord van je muziek. Dankzij de ruisonderdrukking technologie reduceert deze hoofdtelefoon omgevin Lees meer

EAN code: 4905524372694

Koop nu:
van:
korting:
€ 129,-
€ 289,95
-56%
Bekijk meer
Koop nu:
€ 129,-
van:
€ 289,95
korting:
56%

Verzendkosten: NL € 6,75

BTW ARTIKEL